Kultywator Konner&Sohnen KS 4HP-70
Zdjęcia 10 |
Konner&Sohnen KS 4HP-70
Rodzaj silnika:benzynowy
Szerokość uprawy:70 cm
Głębokość uprawy:27 cm
Moc:4 l.s., 3000 W
Liczba biegów:1 do przodu
Rodzaj rozruchu:ręczny
FAQ dotyczące ciągników jednoosiowych: odpowiedzi na często zadawane pytaniaProste i zrozumiałe odpowiedzi na popularne pytania dotyczące obsługi i konserwacji ciągników jednoosiowych
Jak wybrać ciągnik jednoosiowyCechy, zalety i wady różnych typów ciągników jednoosiowych i kultywatorów silnikowych
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne KS 4HP-70
|
FAQ dotyczące ciągników jednoosiowych: odpowiedzi na często zadawane pytaniaProste i zrozumiałe odpowiedzi na popularne pytania dotyczące obsługi i konserwacji ciągników jednoosiowych
Jak wybrać ciągnik jednoosiowyCechy, zalety i wady różnych typów ciągników jednoosiowych i kultywatorów silnikowych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Konner&Sohnen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Konner&Sohnen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Konner&Sohnen KS 4HP-70
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Glebogryzarka spalinowa Könner & Söhnen KS 4HP-70 Kultywator spalinowy z n | 1 999 zł |
Glebogryzarka Könner & Söhnen KS4HP-70 | 1 493 zł |
Könner & Söhnen Glebogryzarka spalinowa 4,0km 70/27cm 4hp-70 | 1 644 zł |
KÖNNER & SÖHNEN Glebogryzarka spalinowa, 4,0KM 70/27cm 4HP-70 | 1 699 zł |
Glebogryzarka kultywator spalinowy KS 4HP-70 4km 45cm Könner & Söhnen KS | 1 499 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →