Ciągnik jednoosiowy Konner&Sohnen KS 7HP-1050G
Zdjęcia 12 |
Konner&Sohnen KS 7HP-1050G
Rodzaj silnika:benzynowy
Szerokość uprawy:108 cm
Głębokość uprawy:35 cm
Moc:7 l.s., 5145 W
Liczba biegów:2 do przodu / 1 do tyłu
Rodzaj rozruchu:ręczny
FAQ dotyczące ciągników jednoosiowych: odpowiedzi na często zadawane pytaniaProste i zrozumiałe odpowiedzi na popularne pytania dotyczące obsługi i konserwacji ciągników jednoosiowych
Jak wybrać ciągnik jednoosiowyCechy, zalety i wady różnych typów ciągników jednoosiowych i kultywatorów silnikowych
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne KS 7HP-1050G
|
FAQ dotyczące ciągników jednoosiowych: odpowiedzi na często zadawane pytaniaProste i zrozumiałe odpowiedzi na popularne pytania dotyczące obsługi i konserwacji ciągników jednoosiowych
Jak wybrać ciągnik jednoosiowyCechy, zalety i wady różnych typów ciągników jednoosiowych i kultywatorów silnikowych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Konner&Sohnen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Konner&Sohnen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Konner&Sohnen KS 7HP-1050G
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Könner & Söhnen Kultywator benzynowy glebogryzarka spalinowa KS 7HP-1050G | 3 999 zł |
Spalinowa glebogryzarka KÖNNER & SÖHNEN KS 7HP-1050G | 3 599 zł |
Glebogryzarka spalinowa Könner&Söhnen 7HP-1050G 5.2kW 212cm3 | 2 999 zł |
Glebogryzarka kultywator spalinowy KS 7HP-1050G 7km 108cm Könner & Söhnen | 2 699 zł |
Glebogryzarka Spalinowa 7Km Koła Gumowe W Zestawie | 3 072 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →