Kultywator NAC TIP38-139L-M
Zdjęcia 8 |
NAC TIP38-139L-M
Rodzaj silnika:benzynowy
Szerokość uprawy:38 cm
Głębokość uprawy:15 cm
Moc:2400 W
Liczba biegów:1 do przodu
Rodzaj rozruchu:ręczny
FAQ dotyczące ciągników jednoosiowych: odpowiedzi na często zadawane pytaniaProste i zrozumiałe odpowiedzi na popularne pytania dotyczące obsługi i konserwacji ciągników jednoosiowych
Jak wybrać ciągnik jednoosiowyCechy, zalety i wady różnych typów ciągników jednoosiowych i kultywatorów silnikowych
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne TIP38-139L-M
|
FAQ dotyczące ciągników jednoosiowych: odpowiedzi na często zadawane pytaniaProste i zrozumiałe odpowiedzi na popularne pytania dotyczące obsługi i konserwacji ciągników jednoosiowych
Jak wybrać ciągnik jednoosiowyCechy, zalety i wady różnych typów ciągników jednoosiowych i kultywatorów silnikowych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NAC TIP38-139L-M
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Glebogryzarka spalinowa NAC TIP38-139L-M | 1 490 zł |
Glebogryzarka spalinowa NAC TIP38-139L-M TIP38 139L-M | 1 399 zł |
Glebogryzarka NAC TIP38-139L-M | 2 175 zł |
NAC GLEBOGRYZARKA SPAL.140ccTIP38-139L-M | 1 489 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →