Kultywator Ryobi RY18CVA-0 (5133005047)
Wideo 3Zdjęcia 9 |
Ryobi RY18CVA-0
Rodzaj silnika:elektryczny (akumulator)
Szerokość uprawy:20 cm
Głębokość uprawy:10 cm
Liczba biegów:3 do przodu
Trzy tryby prędkości
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki
FAQ dotyczące ciągników jednoosiowych: odpowiedzi na często zadawane pytaniaProste i zrozumiałe odpowiedzi na popularne pytania dotyczące obsługi i konserwacji ciągników jednoosiowych
Jak wybrać ciągnik jednoosiowyCechy, zalety i wady różnych typów ciągników jednoosiowych i kultywatorów silnikowych
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne RY18CVA-0
|
FAQ dotyczące ciągników jednoosiowych: odpowiedzi na często zadawane pytaniaProste i zrozumiałe odpowiedzi na popularne pytania dotyczące obsługi i konserwacji ciągników jednoosiowych
Jak wybrać ciągnik jednoosiowyCechy, zalety i wady różnych typów ciągników jednoosiowych i kultywatorów silnikowych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ryobi RY18CVA-0
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ryobi RY18CVA-0 Kultywator Zielony/Czarny Szerokość Robocza 20 cm 51330050 | 949 zł |
Kultywator akumulatorowy RYOBI RY18CVA-0 ONE+ | 949 zł |
Kultywator akumulatorowy RYOBI RY18CVA-0 ONE+ 5133005047 | 949 zł |
Kultywator 18V ONE+™ 5133005047 | 999 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →