Kultywator Konner&Sohnen KS 7HP-950S
Wideo 1Zdjęcia 15 |
Konner&Sohnen KS 7HP-950S
Rodzaj silnika:benzynowy
Szerokość uprawy:108 cm
Głębokość uprawy:31 cm
Moc:7 l.s., 5150 W
Liczba biegów:2 do przodu / 1 do tyłu
Rodzaj rozruchu:ręczny
FAQ dotyczące ciągników jednoosiowych: odpowiedzi na często zadawane pytaniaProste i zrozumiałe odpowiedzi na popularne pytania dotyczące obsługi i konserwacji ciągników jednoosiowych
Jak wybrać ciągnik jednoosiowyCechy, zalety i wady różnych typów ciągników jednoosiowych i kultywatorów silnikowych
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne KS 7HP-950S
|
FAQ dotyczące ciągników jednoosiowych: odpowiedzi na często zadawane pytaniaProste i zrozumiałe odpowiedzi na popularne pytania dotyczące obsługi i konserwacji ciągników jednoosiowych
Jak wybrać ciągnik jednoosiowyCechy, zalety i wady różnych typów ciągników jednoosiowych i kultywatorów silnikowych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Konner&Sohnen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Konner&Sohnen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Konner&Sohnen KS 7HP-950S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Könner & Söhnen Glebogryzarka spalinowa benzynowa KS 7HP-950S Kultywator z | 3 499 zł |
Glebogryzarka Könner & Söhnen KS 7HP-950S | 2 504 zł |
Glebogryzarka benzynowа KS 7HP-950S | 2 899 zł |
Glebogryzarka kultywator spalinowy KS 7HP-950S 7km 108cm Könner & Söhnen K | 2 699 zł |
Könner&Sohnen 7Km Ks 7Hp-950S | 2 350 zł |
Wideo recenzje
Różnice w modelu:
- Model KS 7HP-950A - bez kół
- Model KS 7HP-950S - 2 koła (Ø42 cm) w zestawie
PolecamyPorównaj w tabeli →