Kultywator Konner&Sohnen KS 7HP-850A
Zdjęcia 9 |
Konner&Sohnen KS 7HP-850A
Rodzaj silnika:benzynowy
Szerokość uprawy:80 cm
Głębokość uprawy:31 cm
Moc:7 l.s., 5145 W
Liczba biegów:1 do przodu
Rodzaj rozruchu:ręczny
FAQ dotyczące ciągników jednoosiowych: odpowiedzi na często zadawane pytaniaProste i zrozumiałe odpowiedzi na popularne pytania dotyczące obsługi i konserwacji ciągników jednoosiowych
Jak wybrać ciągnik jednoosiowyCechy, zalety i wady różnych typów ciągników jednoosiowych i kultywatorów silnikowych
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne KS 7HP-850A
|
FAQ dotyczące ciągników jednoosiowych: odpowiedzi na często zadawane pytaniaProste i zrozumiałe odpowiedzi na popularne pytania dotyczące obsługi i konserwacji ciągników jednoosiowych
Jak wybrać ciągnik jednoosiowyCechy, zalety i wady różnych typów ciągników jednoosiowych i kultywatorów silnikowych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Konner&Sohnen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Konner&Sohnen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Konner&Sohnen KS 7HP-850A
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Glebogryzarka Benzynowa Könner & Söhnen KS 7HP-850A Kultywator Spalinowy z | 2 599 zł |
Glebogryzarka Könner & Söhnen KS7HP-850A | 1 921 zł |
Spalinowa glebogryzarka KÖNNER & SÖHNEN KS 7HP-850А | 2 199 zł |
Glebogryzarka spalinowa Könner&Söhnen 7HP-850A 5.2kW 212cm3 | 1 999 zł |
Glebogryzarka kultywator spalinowy KS 7HP-850A 7km 77cm Könner & Söhnen KS | 1 999 zł |
K&S Germany Glebogryzarka Spalinowa 7Km DX KS7HP-85A 4260405363506 | 1 896 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →