SSD Kingston XS1000 XS1000/1000G 1 TB
Zdjęcia 4 |
Kingston XS1000/1000G 1 TB2 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kingston XS1000 XS1000/1000G 1 TB
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kingston XS1000 1TB zewnętrzny dysk SSD USB 32 Gen 2 przenośny dysk SSD -S | 419 zł |
Kingston XS1000 External SSD USB 3.2 Gen 2 - 1TB | 391 zł |
Kingston Dysk SSD XS1000 1TB USB3.2 Gen2 Zewnętrzny DGKINZGT10XS100 | 386 zł |
Kingston SSD XS1000 1TB HD-SSDZ-KNG-009 | 399 zł |
Dysk KINGSTON XS1000/1000G 1TB SSD | 377 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje Kingston XS1000 XS1000/1000G
Ceny na Kingston XS1000 XS1000/1000G |
---|---|---|---|---|
Kingston XS1000 XS1000/1000G 1 TB | od 377 zł | 17 oferty | ||
Kingston XS1000 XS1000/2000G 2 TB | od 569 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →