Pamięć RAM Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KCP316SD8/8
Kingston KCP316SD8/8 |
|
Niewielki moduł pamięci peer-to-peer w standardzie SO-DIMM DDR3 o pojemności 8 GB, zdolny do pracy z efektywną częstotliwością zegara 1600 MHz. Jest pozycjonowany jako produkt wielofunkcyjny w podstawowej półki cenowej 2016 roku. Może służyć do zwiększania ilości pamięci RAM w laptopach, netbookach i nettopach. Ponadto nadaje się do stosowania w kompaktowych systemach miniPC. W trybie normalnym płynna praca przy częstotliwości 1600 MHz z taktowaniem CL11-11-11 przy napięciu 1,5 V.
wystarcza do biurowych, domowych systemów ogólnego przeznaczenia i do gier. Może pracować samodzielnie lub jako część potężnych dwukanałowych zestawów. Producent gwarantuje maksymalną kompatybilność z rozwiązaniami Intel Core (od 2 do 4 generacji), a także platformami mobilnymi AMD Turion II, Athlon II (w tym mobilnymi procesorami ze zintegrowanym rdzeniem wideo). Ze względu na niskie rozpraszanie ciepła moduł prawie się nie nagrzewa i może być stosowany w gęstych układach o słabej wentylacji.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kingston 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kingston.
Kup Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KCP316SD8/8
Wszystkie ceny 7 →Kingston SSM RAM SO DDR3-1600 SC - 8GB | 222 zł |
Kingston DDR3 8GB 1600 CL11 | 190 zł |
Kingston KCP316SD8/8 8GB PC3-12800 DDR3-1600Mhz SODIMM Laptop Memory RAM | 120 zł |
Pamięć SODIMM DDDR3 KINGSTON Dedicated, 8 GB, 1600 MHz | 200 zł |
Kingston DDR3 8GB 1600 CL11 | 190 zł |
Pamięć RAM Kingston SO-DIMM DDR3 1 x 8 GB 1600MHz 1,5V KCP316SD8/8 | 222 zł |
Kingston Kcp316sd8 1x8gb Ddr3 1600mhz Ram Czarny 342B276/KCP316SD8/8 | 205 zł |
Modyfikacje Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb
Ceny na Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KTA-MB1333/8G | od 100 zł | 2 oferty | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KVR1333D3S9/8G | od 64 zł | 6 oferty | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KTH-X3B/8G | od 100 zł | 1 oferta | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KCP313SD8/8 | od 100 zł | 2 oferty | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KVR16LS11/8 | od 64 zł | 27 oferty | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KTD-L3CL/8G | od 120 zł | 1 oferta | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KTH-X3C/8G | od 126 zł | 1 oferta | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KVR16S11/8 | od 53 zł | 24 oferty | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KCP316SD8/8 | od 120 zł | 8 oferty | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KTL-TP3CL/8G | od 120 zł | 2 oferty | ||
Kingston ValueRAM SO-DIMM DDR3 1x8Gb KCP3L16SD8/8 | od 140 zł | 11 oferty |