Wanna Kaldewei Puro Duo 180x80 cm
Kaldewei Puro Duo 180x80 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kaldewei 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kaldewei.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Kaldewei Puro Duo
Ceny na Kaldewei Puro Duo |
---|---|---|---|---|
Kaldewei Puro Duo 170x75 cm | od 3 632 zł | 2 oferty | ||
Kaldewei Puro Duo 180x80 cm | od 3 773 zł | 2 oferty | ||
Kaldewei Puro Duo 190x90 cm | od 4 905 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →