Wanna Kaldewei Dyna Set Star 150x75 cm (226700010001)
Kaldewei Dyna Set Star 150x75 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kaldewei 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kaldewei.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kaldewei Dyna Set Star 150x75 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KALDEWEI 226734013001 KALDEWEI 226734013001 KA WA DYNA SET STAR 625, 1500x | 4 825 zł |
Kaldewei Dyna Set Star 625 Wanna prostokątna 150x75x43 cm, biała 226700010 | 3 536 zł |
KALDEWEI 226700010001 KALDEWEI 226700010001 KA WA DYNA SET STAR 625, 1500x | 3 795 zł |
KALDEWEI 226730003001 KALDEWEI 226730003001 KA WA DYNA SET STAR 625, 1500x | 4 499 zł |
Modyfikacje Kaldewei Dyna Set Star
Ceny na Kaldewei Dyna Set Star |
---|---|---|---|---|
Kaldewei Dyna Set Star 150x75 cm | od 3 536 zł | 4 oferty | ||
Kaldewei Dyna Set Star 160x70 cm | od 3 535 zł | 8 oferty | ||
Kaldewei Dyna Set Star 170x75 cm | od 3 911 zł | 5 oferty | ||
Kaldewei Dyna Set Star 180x80 cm | od 4 067 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →