Wanna Kaldewei Puro Duo 170x75 cm (266300010001)
Kaldewei Puro Duo 170x75 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kaldewei 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kaldewei.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kaldewei Puro Duo 170x75 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KALDEWEI 266300013001 KALDEWEI 266300013001 KA WA PURO DUO 663, 1700x750x4 | 4 231 zł |
Kaldewei Puro Duo 663 Wanna prostokątna 170x75x42 cm, biała 266300010001 - | 3 270 zł |
KALDEWEI 266300010001 PURO DUO Wanna prostokątna z odpływem pośrodku, wymi | 3 892 zł |
Kaldewei Puro Duo 663 Wanna prostokątna 170x75x42 cm z powierzchnią uszlac | 3 632 zł |
Modyfikacje Kaldewei Puro Duo
Ceny na Kaldewei Puro Duo |
---|---|---|---|---|
Kaldewei Puro Duo 170x75 cm | od 3 270 zł | 4 oferty | ||
Kaldewei Puro Duo 180x80 cm | od 3 360 zł | 4 oferty | ||
Kaldewei Puro Duo 190x90 cm | od 4 905 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →