Wanna Kaldewei Cayono 170x70 cm
Zdjęcia 7 |
Kaldewei Cayono 170x70 |
|
Może być dostarczany z powłoką Easy Clean
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kaldewei 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kaldewei.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kaldewei Cayono 170x70 cm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KALDEWEI 274900013001 CAYONO Wanna prostokątna o wymiarach 170x70x41 cmz p | 1 854 zł |
Wanna prostokątna Kaldewei Cayono 170x70 z powłoką uszlachetnioną | 1 750 zł |
KALDEWEI 274934013001 KALDEWEI 274934013001 KA WA CAYONO 749, 1700x700x410 | 3 344 zł |
KALDEWEI 274900010001 CAYONO Wanna prostokątna o wymiarach 170x70x41 cm, b | 1 297 zł |
KALDEWEI 274930003001 KALDEWEI 274930003001 KA WA CAYONO 749, 1700x700x410 | 2 755 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Kaldewei Cayono
Ceny na Kaldewei Cayono |
---|---|---|---|---|
Kaldewei Cayono 150x70 cm | od 1 298 zł | 5 oferty | ||
Kaldewei Cayono 160x70 cm | od 1 130 zł | 5 oferty | ||
Kaldewei Cayono 170x70 cm | od 1 194 zł | 8 oferty | ||
Kaldewei Cayono 170x75 cm | od 1 155 zł | 13 oferty | ||
Kaldewei Cayono 180x80 cm | od 1 380 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →