Ванна Kaldewei Cayono 170x70 см
Фото 7 |
Kaldewei Cayono 170x70 |
|
Може комплектуватися з покриттям Easy Clean
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaldewei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaldewei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kaldewei Cayono
Ціни на Kaldewei Cayono |
---|---|---|---|---|
Kaldewei Cayono 150x70 см | від 3 292 zł | 1 пропозиція | ||
Kaldewei Cayono 170x75 см | від 2 249 zł | 1 пропозиція | ||
Kaldewei Cayono 180x80 см | від 3 519 zł | 1 пропозиція |