Karm dla psów Josera JosiDog Master Mix 15 kg
Josera JosiDog Master Mix 15 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Josera 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Josera.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Josera JosiDog Master Mix 15 kg
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
JosiDog Master Mix 1 x 15 kg karma dla psów normalnie aktywnych sucha karmSprawdzone i wysokiej jakości składniki – bez dodatku pszenicy, soi i cukru oraz sztucznych barwników i aromatów
Przyjemność... więcejdla normalnie aktywnych psów – chrupiące krokiety nadają się dla dorosłych psów wszystkich rozmiarów
Z czerwonym burakiem – kolorowa mieszanka krokietów z 68% białka zwierzęcego w całym białku
Pełne odżywianie – codziennie dostarcza czworonogowi wszystkie ważne składniki odżywcze
Wyprodukowano w Niemczech i bez testów na zwierzętach – produkcja przez średniej wielkości przedsiębiorstw Amazon.plZłóż skargę | 225 zł |
JosiDog Master Mix - 15 kgJeśli szukasz zbilansowanej karmy, która zapewni Twojemu wiernemu towarzyszowi wszystko, czego potrzebuje każdego dnia pod wz... więcejględem składników odżywczych i substancji witalnych, to JosiDog Master Mix jest doskonałym wyborem. Ta wyprodukowana w Niemczech sucha karma zawiera unikalny pakiet aktywnych składników, które mogą przyczynić się do zwiększenia witalności Twojego psa na wiele sposobów. Urozmaicona mieszanka kolorowych krokietów z kukurydzą i burakiem nie tylko szczególnie smakuje, ale oprócz białka zwierzęcego i roślinnego dostarcza lekkostrawnych węglowodanów oraz cennych witamin i składników mineralnych. Dodatkowo karma jest źródłem prebiotyku - inuliny wspomagającej trawienie, tauryny dla prawidłowej pracy serca oraz antyoksydantów wspierających układ odpornościowy. W procesie produkcji nie stosuje się dodatku cukru ani sztucznych barwników, aromatów i konserwantów. W ten sposób zapewnisz swojemu czworonożnemu przyjacielowi zbilansowaną i odpowiednią do gatunku dietę. JosiDog Master Mix w skrócie: Kompletna sucha karma dla dorosłych psów wszystkich ras. Urozmaicona mieszanka: kolorowe krokiety z kukurydzą i burakami, aby zapobiec nudzie w misce z jedzeniem. Drób jako źródło białka zwierzęcego: dobrze tolerowany. Źródło prebiotycznej inuliny: przyczynia się do zrównoważonej flory jelitowej. Z tauryną i L-karnityną. Zawiera glikany glukozaminy. Zbilansowana: dostarcza psu ważnych witamin i minerałów dzień po dniu. Wysoka zawartość antyoksydantów: wspiera układ odpornościowy. Bez barwników, aromatów i konserwantów. Bez cukru. Wyprodukowano w Niemczech. Zooplus.plZłóż skargę | 128 zł |
JosiDog Master Mix 15kgJosiDog Master Mix to odpowiednia karma dla dorosłych psów wszystkich ras zapewniająca Twojemu psu prawdziwą przyjemność z jedzenia. Oficjalny partner Josera Josera.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 150 zł |
JosiDog Master Mix 15kg | 129 zł |
Josera JosiDog Master Mix 15kg - sucha karma dla psów dorosłych, 15 kg | 146 zł |
pokaż 4 oferty
Seria Josera JosiDogPorównaj w tabeli →
od 95 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na kości, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 175 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 161 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na serce, na stawy, v sostave: drób, ryż, kukurydza, tłuszcz, buraki, łosoś, proteiny, małże, cykoria, klasa: super premium
od 173 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 145 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ryż, małże nowozelandzkie, kukurydza, klasa: super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na serce, v sostave: drób, kukurydza, jęczmień, małże nowozelandzkie, klasa: super premium
od 43 zł
sucha karma, 2.7 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ryż, małże nowozelandzkie, kukurydza, klasa: super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.9 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ryż, małże nowozelandzkie, kukurydza, klasa: super premium
od 37 zł
sucha karma, 2.7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na serce, na stawy, dla wzroku, funkcji rozrodczych, v sostave: kukurydza, drób, ryż, buraki, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 65 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 12 zł
sucha karma, 0.9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na serce, na stawy, dla wzroku, funkcji rozrodczych, v sostave: kukurydza, drób, ryż, buraki, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 37 zł
sucha karma, 2.7 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na serce, na stawy, dla wzroku, dla funkcji rozrodczych, v sostave: kukurydza, drób, ryż, buraki, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 77 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso i przetwory mięsne (dziczyzna 4%), zboża, ryby i przetwory rybne, klasa: premium
od 175 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla ciężarnych, dla karmiących, do karmienia szczeniąt, v sostave: mięso drobiowe (36%), ryż, warzywa, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 79 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na serce, na stawy, dla wzroku, funkcji rozrodczych, v sostave: kukurydza, drób, ryż, buraki, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 6 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso i przetwory mięsne (kurczak 4%), płatki, produkty uboczne pochodzenia roślinnego, klasa: premium
od 74 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ryż, małże nowozelandzkie, kukurydza, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso i przetwory mięsne (wołowina 4%), zboża, ryby i przetwory rybne, klasa: premium
od 145 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na serce, na stawy, v sostave: kukurydza, jęczmień, drób, ryż, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 129 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: mączka drobiowa (45%), ryż, zboża, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 126 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (36%), ryż, zboża, owoce, zioła, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 150 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, v sostave: mączka drobiowa 25%, ryż, pszenica, gluten kukurydziany, kukurydza, klasa: premium
od 155 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, kukurydza, ryż, drób, otręby, tłuszcz, gluten, klasa: premium
od 158 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na kości, v sostave: kaczka 19%, mączka z kaczki 19%, ziemniaki, groszek, ziemniaki 8%, tłuszcz, klasa: premium
od 169 zł
sucha karma, 20 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: zboża, mięso z kurczaka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 145 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na serce, na stawy, v sostave: kukurydza, jęczmień, drób, ryż, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 175 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 130 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, ryż, klasa: premium
od 154 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: mięso wołowe, zboża, drób, ryby, wątroba, warzywa, owoce, klasa: premium
od 150 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, ryby, wątróbki, warzywa, owoce, klasa: premium
od 136 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: mięso drobiowe, kukurydza, pszenżyto, mąka, otręby, tłuszcz, pulpa, minerały, klasa: premium