Karm dla psów Josera JosiDog Adult Sensitive 4.5 kg
od 74 do 85 zł dodaj do listymoje listy |
Josera JosiDog Adult Sensitive 4.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Josera 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Josera.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Josera JosiDog Adult Sensitive 4.5 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
JosiDog Adult Sensitive 5 x 900 gCenne kwasy tłuszczowe zawarte w karmie JosiDog Adult Sensitive zapewnią Twojemu psu zdrową skórę i lśniącą sierść. Oficjalny partner Josera Josera.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 85 zł |
Josera JosiDog Adult Sensitive 5x900g - sucha karma dla psów dorosłych z wJosiDog Adult Sensitive 5x900g - sucha karma dla psów dorosłych z wrażliwym żołądkiem, 5 x 900 g Max&mrau.plZłóż skargę | 74 zł |
JOSERA JosiDog Adult Sensitive 5 x 900 gPełnoporcjowa, sucha karma dla dorosłych psów wszystkich ras. Polecana dla tych z wrażliwym układem pokarmowym.Form Fera.plZłóż skargę | 74 zł |
Seria Josera JosiDogPorównaj w tabeli →
od 94 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na kości, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 175 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 144 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ryż, małże nowozelandzkie, kukurydza, klasa: super premium
od 89 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na serce, v sostave: drób, kukurydza, jęczmień, małże nowozelandzkie, klasa: super premium
od 37 zł
sucha karma, 2.7 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 16 zł
sucha karma, 0.9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na serce, v sostave: drób, kukurydza, jęczmień, małże nowozelandzkie, klasa: super premium
od 36 zł
sucha karma, 2.7 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ryż, małże nowozelandzkie, kukurydza, klasa: super premium
od 16 zł
sucha karma, 0.9 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ryż, małże nowozelandzkie, kukurydza, klasa: super premium
od 37 zł
sucha karma, 2.7 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na serce, na stawy, dla wzroku, funkcji rozrodczych, v sostave: kukurydza, drób, ryż, buraki, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 12 zł
sucha karma, 0.9 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na serce, na stawy, dla wzroku, funkcji rozrodczych, v sostave: kukurydza, drób, ryż, buraki, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 37 zł
sucha karma, 2.7 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na serce, na stawy, dla wzroku, dla funkcji rozrodczych, v sostave: kukurydza, drób, ryż, buraki, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso i przetwory mięsne (dziczyzna 4%), zboża, ryby i przetwory rybne, klasa: premium
od 56 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na serce, na stawy, dla wzroku, funkcji rozrodczych, v sostave: kukurydza, drób, ryż, buraki, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso i przetwory mięsne (kurczak 4%), płatki, produkty uboczne pochodzenia roślinnego, klasa: premium
od 65 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 74 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ryż, małże nowozelandzkie, kukurydza, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.41 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso i przetwory mięsne (wołowina 4%), zboża, ryby i przetwory rybne, klasa: premium
od 75 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 128 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na serce, na stawy, v sostave: kukurydza, jęczmień, drób, ryż, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 175 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla ciężarnych, dla karmiących, do karmienia szczeniąt, v sostave: mięso drobiowe (36%), ryż, warzywa, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
Kluczowe cechy:
- Przepis bezglutenowy
- Dla psów z wrażliwym trawieniem
- Cenne kwasy tłuszczowe wspierają zdrową skórę i lśniącą sierść
- Lekkostrawna
Modyfikacje Josera JosiDog Adult Sensitive
Ceny na Josera JosiDog Adult Sensitive |
---|---|---|---|---|
Josera JosiDog Adult Sensitive 0.9 kg | od 16 zł | 6 oferty | ||
Josera JosiDog Adult Sensitive 2.7 kg | od 36 zł | 13 oferty | ||
Josera JosiDog Adult Sensitive 4.5 kg | od 74 zł | 3 oferty | ||
Josera JosiDog Adult Sensitive 15 kg | od 144 zł | 12 oferty | ||
Josera JosiDog Adult Sensitive 18 kg | od 165 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 78 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: mięso drobiowe, ryż, kukurydza, tłuszcz drobiowy, mączka rybna, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 82 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, ryż, kukurydza, tłuszcz drobiowy, gluten kukurydziany, jęczmień, klasa: super premium
od 75 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: jagnięcina, zboża, wątróbka, warzywa, owoce, klasa: super premium
od 75 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: mięso kacze, zboża, wątróbka, warzywa, owoce, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: mączka drobiowa (indyk - 12,8%, kaczka - 15%), ryż, klasa: super premium
od 75 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, na serce, na wątrobę, dla nieaktywnych psów, v sostave: drób, warzywa, ryż, zboża, białka, witaminy, minerały, klasa: super premium
od 89 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na serce, v sostave: drób, kukurydza, jęczmień, małże nowozelandzkie, klasa: super premium
od 82 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, v sostave: mięso jagnięce (25%), ryż (25%), warzywa, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 65 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: premium
od 64 zł
sucha karma, 4.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na serce, na stawy, v sostave: kukurydza, jęczmień, drób, ryż, składniki mineralne, witaminy, klasa: premium
od 85 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: holistyczna
od 159 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium