JBL Wave 200TWS
Wideo 18Zdjęcia 11 |
JBL Wave 200TWS |
|
Jesienią 2021 roku JBL wprowadził na rynek kolejne słuchawki douszne Wave 200TWS. Model premium stoi na poziomie iPodów, ale jest wykonany w charakterystycznym stylowym i minimalistycznym designie JBL. Potężny dźwięk, duża autonomia i ergonomia, ochrona przed wilgocią sprawiły, że Wave 200 jest popularny wśród melomanów prowadzących aktywny tryb życia. Słuchawki douszne są dostępne w kolorze niebieskim, czarnym i fioletowym.
Zestaw zawiera 3 rozmiary nauszników i bardzo kompaktową, prawie okrągłą plastikową obudowę. Wysokiej jakości dźwięk z głębokim basem zapewniają dynamiczne przetworniki 8 mm. Wygodne przyciski dotykowe ułatwiają zarządzanie utworami i połączeniami, dzwonienie do asystenta głosowego. Słuchawki JBL Wave 200TWS wytrzymują 5 godzin na jednym ładowaniu i 15 godzin ze wsparciem etui. Jedna sesja ładowania USB typu C trwa 2 godziny. Słuchawki douszne i etui są wyposażone we wskaźnik naładowania. Dodatkowo model posiada niezależną technologię połączeń, która pozwala na używanie każdej wkładki dousznej z osobna.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog JBL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele JBL.
Kup JBL Wave 200TWS
Wszystkie ceny 12 →Jbl Wave JBLW200TWSWHT Słuchawki Douszne Biały | 350 zł |
Słuchawki dokanałowe JBL Wave 200 TWS Biały | 280 zł |
BEZPRZEWODOWE SŁUCHAWKI BLUETOOTH JBL WAVE 200 TWS DOKANAŁOWE BT ETUI | 177 zł |
Słuchawki JBL Wave 200 TWS Czarne | 199 zł |