Słuchawki
JBL Reflect Flow Pro
Wideo 11Zdjęcia 40 |
JBL Reflect Flow Pro |
|
Funkcja szybkiego ładowania: 10 minut ładowania daje 1 godzinę pracy. Funkcja TalkThru: możliwość prowadzenia rozmowy bez zdejmowania słuchawek.
Zawiera cztery stabilizatory dla różnych rozmiarów uszu.
Jak wybrać gamingowy zestaw słuchawkowy do codziennej gry i dominacji onlineRozważamy nad różnicami między zwykłymi i gamingowymi słuchawkami, podpowiadamy, jak mądrze podejść do wyboru zestawu słuchawkowego
Które słuchawki JBL wybrać? Demontujemy linie Everest, Endurance, E-Series, Live itp.Zrozumienie wszystkich zawiłości gamy słuchawek JBL
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog JBL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele JBL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup JBL Reflect Flow Pro
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dokanałowe JBL Reflect Flow Pro Różowe SL-BT-JBL-0056 | 599 zł |
Słuchawki JBL Reflect Flow Pro białe | 626 zł |
JBL Reflect Flow Pro+ Dokanałowe Bluetooth 5.0 Biały | 469 zł |
JBL Słuchawki REF FLOW PRO Plus,ANC, niebieskie | 629 zł |
JBL Reflect Flow Pro+ Dokanałowe Bluetooth 5.0 Biały | 469 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →