Навушники
JBL Reflect Flow Pro
Відео 11Фото 40 |
JBL Reflect Flow Pro |
|
Функція швидкої зарядки: 10 хвилин зарядки дають 1 годину роботи. Функція TalkThru: можливість підтримувати бесіду не виймаючи навушників.
У комплекті йдуть чотири стабілізатора для вух різних розмірів.
Як вибрати ігрову гарнітуру для повсякденної гри та домінації в онлайніРозбираємось на відмінності між звичайними та ігровими навушниками, розповідаємо як підійти до вибору гарнітури з розумом
Які навушники JBL вибрати? Розбираємо лінійки Everest, Endurance, E-Series, Live та інРозбираємося у всіх хитросплетіннях асортименту навушників JBL
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JBL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JBL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JBL Reflect Flow Pro
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dokanałowe JBL Reflect Flow Pro Różowe SL-BT-JBL-0056 | 599 zł |
Słuchawki JBL Reflect Flow Pro białe | 626 zł |
JBL Reflect Flow Pro+ Dokanałowe Bluetooth 5.0 Różowy | 469 zł |
JBL Słuchawki REF FLOW PRO Plus,ANC, białe | 599 zł |
JBL Reflect Flow Pro+ Dokanałowe Bluetooth 5.0 Różowy | 469 zł |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →