Zestaw głośnomówiący Jabra Speak2 40 MS (2740-109)
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Jabra Speak2 40 MS |
|
Certyfikacja Microsoft Teams. 4 mikrofony.
Wersja z certyfikatem Unified Communication: abra Speak2 40 UC
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jabra Speak2 40 MS
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jabra Speak2 40 MS | 464 zł |
Jabra Zestaw głośnomówiący Speak2 40 MS Teams ATJABVP00000663 | 514 zł |
Jabra Speak2 40 MS Teams MIK-JAB-025 | 459 zł |
Jabra Zestaw głośnomówiący Speak2 40 MS Teams 108342 | 549 zł |
Jabra Zestaw głośnomówiący Speak2 40 MS Teams 108342 | 514 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →