Zestaw głośnomówiący Jabra Speak2 40 UC (2740-209)
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Jabra Speak2 40 UC |
|
Certyfikacja ujednoliconej komunikacji. 4 mikrofony.
Wersja certyfikowana Microsoft Teams: Jabra Speak2 40 MS
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jabra Speak2 40 UC
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jabra Speak2 40 UC | 465 zł |
Jabra Zestaw głośnomówiący Speak2 40 UC ATJABVP00000664 | 514 zł |
Jabra Speak2 40 UC MIK-JAB-026 | 469 zł |
Jabra Zestaw głośnomówiący Speak2 40 UC 108343 | 549 zł |
Jabra Speak2 40 Uc Bluetooth Speaker Czarny 2740-209 | 496 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →