Спікерфон Jabra Speak2 40 MS (2740-109)
Відео 1Фото 7 |
Jabra Speak2 40 MS |
|
Сертифікація Microsoft Teams. 4 мікрофони.
Версія із сертифікацією Unified Communication: abra Speak2 40 UC
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jabra Speak2 40 MS
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Jabra Speak2 40 MS | 464 zł |
Jabra Zestaw głośnomówiący Speak2 40 MS Teams ATJABVP00000663 | 514 zł |
Jabra Speak2 40 MS Teams MIK-JAB-025 | 459 zł |
Jabra Zestaw głośnomówiący Speak2 40 MS Teams 108342 | 549 zł |
Jabra Zestaw głośnomówiący Speak2 40 MS Teams 108342 | 514 zł |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →