Спікерфон Jabra Speak2 55 MS (2755-109)
Фото 7 |
Jabra Speak2 55 MS |
|
Сертифікація Microsoft Teams. 4 мікрофони, тривалий час автономної роботи та вбудована система шумоподавлення.
Версія з Unified Communication сертифікацією: Jabra Speak2 55 UC
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jabra Speak2 55 MS
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Jabra Zestaw głośnomówiący Speak2 55 MS Teams ATJABVP00000665 | 583 zł |
Jabra Speak2 55 MS Teams MIK-JAB-033 | 529 zł |
Jabra Zestaw głośnomówiący Speak2 55 MS Teams 108344 | 622 zł |
Jabra Zestaw głośnomówiący Speak2 55 MS Teams 108344 | 583 zł |
Jabra Speak2 55 Ms Bluetooth Speaker Czarny 2755-109 | 586 zł |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →