Bluetooth гарнітура Jabra Perform 45
Відео 2Фото 9 |
Jabra Perform 45 |
|
Високоякісна та зручна у використанні гарнітура, яка може послужити відмінним рішенням під потреби адміністрування. Яскрава особливість моделі - якщо повернути дужку мікрофона вгору, то відбудеться блокування аудіосигналу, що дозволить користувачеві переключити всю увагу на співрозмовників, що знаходяться поруч. Також пристрій може похвалитися функцією автоматичного регулювання гучності, завдяки чому інтенсивність звуку буде безпосередньо залежати від навколишнього оточення.
Бездротова гарнітура Jabra Perform 45 оснащена технологією Push-to-Talk, з якою вийде об'єднуватися з іншими користувачами, які використовують таку ж аудіосистему, що дозволить команді працювати більш продуктивно та злагоджено. Також пристрій має ефективний подвійний мікрофон, а вбудована система шумоподавлення дозволяє усувати до 80% сторонніх звуків, що робить спілкування максимально детальним, ясним і чітким. Підтримка технології Multipoint дозволяє підключати девайс до восьми пристроїв мобільного зв'язку. Гарнітура має герметичний корпус, що відповідає рівню захисту IP54. Роз'єм підзарядки представлений інтерфейсом USB Type C. Аудіосистема поставляється із комплектом змінних силіконових насадок.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jabra 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jabra.
Купити Jabra Perform 45
Jabra Perform 45 - Mono Headset 5101-119 | 420 zł |
Jabra Perform 45 Wireless Monaural Headphone Posrebrzany 7792928 | 467 zł |
Jabra Perform 45 Headset Wireless | 435 zł |