Спікерфон Jabra Speak2 40 UC (2740-209)
Відео 1Фото 7 |
Jabra Speak2 40 UC |
|
Сертифікація Unified Communication. 4 мікрофони.
Версія із сертифікацією Microsoft Teams: Jabra Speak2 40 MS
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jabra Speak2 40 UC
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Jabra Speak2 40 UC | 465 zł |
Jabra Zestaw głośnomówiący Speak2 40 UC ATJABVP00000664 | 514 zł |
Jabra Speak2 40 UC MIK-JAB-026 | 469 zł |
Jabra Zestaw głośnomówiący Speak2 40 UC 108343 | 549 zł |
Jabra Speak2 40 Uc Bluetooth Speaker Czarny 2740-209 | 496 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →