Спікерфон Jabra Speak2 55 UC (2755-209)
Фото 7 |
Jabra Speak2 55 UC |
|
Сертифікація Unified Communication. 4 мікрофони, тривалий час автономної роботи та вбудована система шумоподавлення.
Версія з Microsoft Teams сертифікацією: Jabra Speak2 55 MS
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jabra Speak2 55 UC
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Jabra Speak2 55 UC | 544 zł |
Jabra Zestaw głośnomówiący Speak2 55 UC ATJABVP00000666 | 583 zł |
Jabra Speak2 55 UC MIK-JAB-027 | 549 zł |
Jabra Zestaw głośnomówiący Speak2 55 UC 108345 | 622 zł |
Jabra Zestaw głośnomówiący Speak2 55 UC 108345 | 583 zł |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →