Zestaw głośnomówiący Jabra Speak2 55 UC (2755-209)
Zdjęcia 7 |
Jabra Speak2 55 UC |
|
Certyfikacja ujednoliconej komunikacji. 4 mikrofony, długi czas pracy baterii i wbudowana redukcja szumów.
Wersja certyfikowana Microsoft Teams: Jabra Speak2 55 MS
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jabra Speak2 55 UC
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jabra Zestaw głośnomówiący Speak2 55 UC ATJABVP00000666 | 583 zł |
Jabra Speak2 55 UC MIK-JAB-027 | 549 zł |
Jabra Zestaw głośnomówiący Speak2 55 UC 108345 | 622 zł |
Jabra Zestaw głośnomówiący Speak2 55 UC 108345 | 583 zł |
Jabra Speak2 55, UC 2755-209 | 549 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →