Zestaw słuchawkowy Bluetooth Jabra Talk 25 SE (100-92310901-02)
Zdjęcia 6 |
Jabra Talk 25 SE |
|
Wysokiej jakości, kompaktowe i wygodne w użyciu słuchawki bluetooth popularnej firmy Jabra, która głównie specjalizuje się w tworzeniu tego typu urządzeń. Model pozycjonowany przez producenta w średnim segmencie cenowym i przeznaczony do organizacji komunikacji głosowej w sytuacjach, gdy trzymanie smartfona/telefonu w dłoniach jest utrudnione lub niemożliwe. Urządzenie otrzymało kompaktową obudowę o tradycyjnej obudowie z głośnikiem dousznym mocowanym na zewnątrz kanału słuchowego oraz wygodnym dodatkowym mocowaniem zausznym.
Wbudowany 11mm głośnik zapewnia pasmo przenoszenia 100 - 10000Hz, a wbudowany mikrofon o czułości -42dB zapewnia wysokiej jakości przechwytywanie i transmisję głosu użytkownika. Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Jabra Talk 25 SE jest wyposażony w energooszczędny moduł Bluetooth v 5.0 do parowania ze smartfonem lub telefonem komórkowym użytkownika w zasięgu do 10 m. Obsługiwane są profile A2DP i AVRCP. Spośród dodatkowych funkcji na uwagę zasługuje wybieranie głosowe i możliwość ponownego wybierania numeru. Zwróć także uwagę na rozbudowane opakowanie, które zapewnia dwa wymienne zauszniki oraz trzy silikonowe nasadki, pozwalające dostosować urządzenie do kształtu ucha użytkownika.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jabra 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jabra.
Kup Jabra Talk 25 SE
Wszystkie ceny 10 →JABRA Słuchawka Bluetooth JABRA Talk 25 SE Czarny | 150 zł |
Jabra bluetooth Talk 25 SE GS-S-JAB-144 | 198 zł |
Słuchawka JABRA Talk 25 SE | 142 zł |
Jabra Słuchawka bluetooth Jabra Talk 25 SE, Czarna | 155 zł |