Zestaw głośnomówiący Sennheiser SP 20
Zdjęcia 5 |
Sennheiser SP 20 |
|
Wysokiej jakości, profesjonalny, przewodowy, zasilany bateryjnie przenośny zestaw głośnomówiący z cyfrową redukcją szumów do sesji konferencyjnych klasy biznesowej. Opływowy design, elegancki panel sterowania, efektowne wykończenie i etui ochronne w zestawie – wszystko to świadczy o najwyższej klasie produktu. Producent jest pozycjonowany jako model z wyższej kategorii cenowej, zoptymalizowany do pracy z Microsoft Lync na PC (Windows i Mac), a także dla smartfonów i tabletów z 4-pinowym złączem mini-Jack 3,5 mm.
Jest to model środkowy w serii urządzeń Sennheiser SP. Łączy się z komputerem stacjonarnym lub laptopem z systemem Windows 7/8/8.1/10/11 lub macOS za pomocą kabla USB. Producent twierdzi, że zestaw głośnomówiący Sennheiser SP 20 jest kompatybilny ze wszystkimi wiodącymi platformami UC i softfonami (IBM Sametime, Cisco, Skype for Business, Avaya, Microsoft Teams itp.). Opatentowana przez Sennheiser jakość HD Sound i technologie Voice Clarity zapewniają wysokiej jakości dźwięk i wyrazistość mowy zarówno dla słuchacza, jak i mówcy. Funkcja Dual Talk przetwarza przychodzące i wychodzące sygnały audio, zapewniając komunikację w trybie pełnego dupleksu bez ryzyka echa. Żywotność baterii wynosi do 20 godzin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sennheiser 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sennheiser.
Kup Sennheiser SP 20
Wszystkie ceny 6 →Sennheiser EXPAND SP 20 | 559 zł |
Epos Expand Sp 20 Bluetooth Speaker Czarny EP1000226 | 675 zł |
Plantronics Calisto 5200 zestaw głośnomówiący na złącze jack 3.5mm / USB-A | 635 zł |
Epos EXPAND SP 20 ML zestaw głośnomówiący na złącze jack 3.5mm / USB (kabe | 679 zł |
Epos EXPAND 80 MIC dodatkowy mikrofon do EXPAND 80T | 699 zł |
Epos EXPAND 30T (Teams) zestaw głośnomówiący Bluetooth USB-C | 989 zł |
- Obsługa technologii ujednoliconej komunikacji
- Wskaźniki stanu
- SP 20 ML - model zoptymalizowany dla Microsoft Lync