Zestaw głośnomówiący Lenovo Go Wired Speakerphone
Wideo 6Zdjęcia 16 |
Lenovo Go Wired Speakerphone |
|
Moc głośnika zestawu głośnomówiącego 3W, para mikrofonów, złącze USB C (wbudowany kabel 90 cm). Certyfikat Microsoft Teams.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenovo Go Wired Speakerphone
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo Go Bluetooth Speaker Czarny GXD1C82051 | 316 zł |
Zestaw głośnomówiący Lenovo Przewodowy głonik Lenovo Go 4XD1C82055 | 480 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Lenovo Go, GXD1C82051, USB/USB-C, grafitowy - PACZKOMA | 376 zł |
Lenovo Go Bluetooth Speaker Czarny 6975505 | 532 zł |
Lenovo Go Wired Speakerphone 4XD1C82055 Black | 561 zł |
Lenovo 4XD1C82055 | 573 zł |
Lenovo Go Wired Speakerphone | 418 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →