Materac dmuchany Intex 64765
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Intex 64765 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intex 64765
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intex Uniseks 64765 Nadmuchiwany Materac Granatowy/Czarny 203 x 152 x 25 c | 110 zł |
Intex Materac dmuchany z pompką tłokową i dwoma poduszkami INTEX 64765 | 110 zł |
Materac dmuchany 203 x 152 cm z pompką i dwoma poduszkami Intex 64765 | 120 zł |
Intex Materac dmuchany, z pompką i dwoma poduszkami, Intex, 203x152x25 cm | 181 zł |
Materac dmuchany welurowy łóżko dwuosobowy z pompką + poduszki INTEX 6476 | 110 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →