Materac dmuchany Intex 64756
Zdjęcia 6 |
Intex 64756 |
|
Niektóre sklepy mogą uzupełnić ten sam model materaca o inne akcesoria. W sprzedaży mogą być zarówno najtańsze opcje, tylko z materacem, jak i opcje z poduszkami, pompami elektrycznymi lub mechanicznymi.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intex 64756
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intex Materac Granatowy/Czarny 191 x 76 x 25 cm 64756 | 51 zł |
Intex Materac 1 osobowy Series Cot (64756) | 51 zł |
Materac dmuchany 191 x 76 cm Intex 64756 | 55 zł |
Materac dmuchany, łóżko, jednoosobowy, granatowy, 191x76x25 cm Intex | 55 zł |
Materac do spania 76 x 191 x 25 cm Classic Downy Intex | 51 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →