Materac dmuchany Intex 64102
Intex 64102 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intex 64102
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intex Dura-Beam Materac Nadmuchiwany Winyl Szary 191 x 137 x 25 cm 64102 | 117 zł |
Intex Materac dmuchany dwuosobowy, Intex, 191x137x25 cm | 147 zł |
Intex Materac dmuchany dwuosobowy INTEX 64102 | 88 zł |
Materac dmuchany 191 x 137 x 25 cm dwuosobowy 64102 | 105 zł |
Materac dmuchany dmuosobowy, welurowy, beżowy, 191x137x25cm Intex | 95 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →