Materac dmuchany Intex 64759
Zdjęcia 5 |
Intex 64759 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intex 64759
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intex Queen Dura-Beam Series Classic Downy Airbed 152 x 203 | 143 zł |
Intex Materac dmuchany, 2osobowy, Intex, 203x152x25 cm, granatowy | 163 zł |
Intex Materac dmuchany dwuosobowy z pompką tłokową INTEX 64759 - 68612 | 100 zł |
Materac dmuchany 203 x 152 cm Intex 64759 | 90 zł |
Duży materac dmuchany łóżko 2 osobowe Intex 64759 | 109 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →