Materac dmuchany Intex 64103
Intex 64103 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intex 64103
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intex Materac dmuchany z pompką tłokową, Intex, 203x152x25 cm | 188 zł |
Intex Materac Dmuchany Dwuosobowy Beżowy | 96 zł |
Materac dmuchany 203 x 152 cm Intex 64103 | 115 zł |
Materac dmuchany, welurowy, dwuosobowy, beżowy, 203x152x25 cm Intex | 110 zł |
Materac do spania 152 x 203 x 25 cm Single-High Queen Intex | 88 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →