Materac dmuchany Intex 64758
Zdjęcia 6 |
Intex 64758 |
|
Niektóre sklepy mogą uzupełnić ten sam model materaca o inne akcesoria. W sprzedaży mogą być zarówno najtańsze opcje, tylko z materacem, jak i opcje z poduszkami, pompami elektrycznymi lub mechanicznymi.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intex 64758
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intex Materac dmuchany dwuosobowy, Intex, 191x137x25 cm | 125 zł |
Materac dmuchany welurowy 191x137cm Intex | 89 zł |
Intex Materac dmuchany dwuosobowy z pompką tłokową INTEX 64758 - 68612 | 90 zł |
Bateria Akumulator Elektornarzedzia Ferm AX-power | 110 zł |
Materac dmuchany dwuosobowy 191 x 137 cm Intex 64758 | 80 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →