Materac dmuchany Intex 64107
Intex 64107 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intex 64107
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intex Twin Dura-Beam Prestige Downy Airbed 99 x 190 x 25 cm | 126 zł |
Intex Materac dmuchany, jednoosobowy, Intex, 191x99x25 cm | 120 zł |
Materac dmuchany jednoosobowy INTEX 64107 | 142 zł |
Intex Materac turystyczny Prestige Twin zielony | 81 zł |
Materac dmuchany 191 x 99 cm Intex 64107 | 88 zł |
Materac dmuchany, welurowy, jednoosobowy, łóżko, 191x99x25 cm Intex | 76 zł |
Intex Materac Dmuchany Jednoosobowy 64107 | 74 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →