Materac dmuchany Intex 64146
Zdjęcia 9 |
Intex 64146 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intex 64146
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Queen poduszka do leżenia klasyczna poduszka powietrzna z biurem włóknisty | 232 zł |
Intex Materac welurowy, dmuchany, wbudowana pompka, Intex, 191x99x25 cm | 238 zł |
Intex Materac dmuchany z wbudowaną pompką elektryczną 191x99x25 cm INTEX 6 | 150 zł |
Materac dmuchany 191 x 99 cm z wbudowaną pompką Intex 64146ND | 150 zł |
Materac dmuchany welurowy jednoosobowy z pompką Intex 64146ND | 150 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →