Надувне ліжко Intex 64122
Фото 4 |
Intex 64122 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 64122
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intex Podwójna podpórka pod poduszkę podwyższony materac dmuchany z Fiber- | 280 zł |
MATERAC DMUCHANY WELUROWY Z POMPKĄ INTEX 64122 JEDNOOSOBOWY DO SPANIA | 190 zł |
Intex Materac welurowy z wbudowaną pompką, Intex, 191x99x42 cm, czarny | 317 zł |
Materac dmuchany 191 x 99 cm z wbudowaną pompką Intex 64122ND | 190 zł |
Materac dmuchany jednoosobowy z wbudowaną pompką 191 x 99 x 42 cm Intex 64 | 190 zł |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості надувних меблів Intex 64122:
- Сумка для перенесення
РекомендуємоПорівняти в таблиці →