SSD Intenso High 3813450 480 GB
Intenso 3813450 2020 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intenso 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intenso.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intenso High 3813450 480 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intenso SSD SATA III High Performance - 480GB - 2.5" SATA-600 | 176 zł |
Dysk SSD Intenso 480GB 2.5" SATA III (3813450) | 171 zł |
Dysk twardy SSD INTENSO 3813450, 2.5', 480 GB, SATA III, 520 MB/s | 236 zł |
Intenso 480gb Ssd Czarny 3813450 | 223 zł |
Dysk SSD Intenso 480GB 2.5" SATA III (3813450) | 175 zł |
Modyfikacje Intenso High 3813450
Ceny na Intenso High 3813450 |
---|---|---|---|---|
Intenso High 3813430 120 GB | od 66 zł | 5 oferty | ||
Intenso High 3813440 240 GB | od 122 zł | 4 oferty | ||
Intenso High 3813450 480 GB | od 171 zł | 6 oferty | ||
Intenso High 3813460 960 GB | od 274 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →