Procesor Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 5318Y OEM (CD8068904656703)
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 5318Y OEM |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 5318Y OEM
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Xeon GL 5318Y Proc 36M FC-LGA16A Tray 6384429 | 4 931 zł |
Intel Xeon Gold 5318Y procesor 2,1 GHz 36 MB CD8068904656703 | 7 299 zł |
Intel Xeon Gold 5318Y 2.1GHz 3.4GHz 36MBcache 165W LGA4189 DDR4- Server CP | 5 185 zł |
Procesor serwerowy Intel Xeon Gold 5318Y, 2.1 GHz, 36 MB, OEM (CD806890465 | 6 343 zł |
Intel Xeon Gold 5318Y 2.1GHz 3.4GHz 36MBcache 165W LGA4189 DDR4- Server CP | 5 180 zł |
Intel Xeon Gold 5318Y 2.1GHz 3.4GHz 36MBcache 165W LGA4189 DDR4- Server CP | 5 196 zł |
Modyfikacje Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen
Ceny na Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 5315Y OEM | od 4 411 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 5317 OEM | od 3 919 zł | 4 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 5318Y OEM | od 4 931 zł | 8 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6326 OEM | od 5 196 zł | 4 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6330 OEM | od 4 581 zł | 8 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6334 OEM | od 10 168 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6338 OEM | od 14 426 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6342 OEM | od 12 595 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6346 OEM | od 9 311 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6348 OEM | od 8 160 zł | 4 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6354 OEM | od 10 740 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →