Karta pamięci Integral Professional High Speed SDXC V30 UHS-I U3 512 GB (INSDX512G-180/150V30)
Integral Professional High Speed SDXC V30 UHS-I U3 512Gb 64 GB512 GB |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Integral 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Integral.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Integral Professional High Speed SDXC V30 UHS-I U3 512 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Integral Karta SD 512 GB 4K prędkość odczytu wideo 180 MB/s i prędkość zap | 296 zł |
Integral Professional High Speed SDXC 512GB V30UHS-I | 349 zł |
INTEGRAL Professional High Speed SDXC V30 UHS-I U3 512GB | 349 zł |
Integral Professional High Speed SDXC 512GB V30UHS-I | 349 zł |
Modyfikacje Integral Professional High Speed SDXC V30 UHS-I U3
Ceny na Integral Professional High Speed SDXC V30 UHS-I U3 |
---|---|---|---|---|
Integral Professional High Speed SDXC V30 UHS-I U3 64 GB | od 50 zł | 2 oferty | ||
Integral Professional High Speed SDXC V30 UHS-I U3 512 GB | od 296 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →