Karta pamięci Integral MicroSD Card for Dash Cam 32 GB (INMSDH32G10-SEC)
Integral MicroSDHC Card for Dash Cam 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Integral 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Integral.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Integral MicroSD Card for Dash Cam
Ceny na Integral MicroSD Card for Dash Cam |
---|---|---|---|---|
Integral MicroSD Card for Dash Cam 32 GB | od 47 zł | 1 oferta | ||
Integral MicroSD Card for Dash Cam 64 GB | od 45 zł | 3 oferty | ||
Integral MicroSD Card for Dash Cam 256 GB | od 109 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →