Карта пам'яті Integral MicroSD Card for Dash Cam 32 ГБ (INMSDH32G10-SEC)
Integral MicroSDHC Card for Dash Cam 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Integral 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Integral.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Integral MicroSD Card for Dash Cam
Ціни на Integral MicroSD Card for Dash Cam |
---|---|---|---|---|
Integral MicroSD Card for Dash Cam 32 ГБ | від 47 zł | 1 пропозиція | ||
Integral MicroSD Card for Dash Cam 64 ГБ | від 45 zł | 3 пропозиції | ||
Integral MicroSD Card for Dash Cam 256 ГБ | від 109 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →