Karta pamięci Integral UltimaPro X2 SD Class 10 UHS-II V90 32 GB (INSDH32G-280/240U2)
Integral UltimaPro X2 SDHC Class 10 UHS-II V90 32Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Integral 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Integral.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Integral UltimaPro X2 SD Class 10 UHS-II V90 32 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Integral Karta SD 32 GB UHS-II V90 do 280 MB odczytu i 240 MBs Prędkość za | 110 zł |
INTEGRAL UltimaPro X2 SDHC/XC 280/240MB UHS-II V90 32BB | 91 zł |
Integral UltimaPro X2 SDHC 32 GB Class 10 UHS-II V90 | 110 zł |
Integral UltimaPro X2 SDHC 32 GB Class 10 UHS-II V90 | 110 zł |
Modyfikacje Integral UltimaPro X2 SD Class 10 UHS-II V90
Ceny na Integral UltimaPro X2 SD Class 10 UHS-II V90 |
---|---|---|---|---|
Integral UltimaPro X2 SD Class 10 UHS-II V90 32 GB | od 91 zł | 4 oferty | ||
Integral UltimaPro X2 SD Class 10 UHS-II V90 128 GB | od 399 zł | 3 oferty | ||
Integral UltimaPro X2 SD Class 10 UHS-II V90 256 GB | od 775 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →