SSD Integral MO-300 INSSD512GMSA 512 GB
Integral INSSD512GMSA 2022 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Integral 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Integral.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Integral MO-300 INSSD512GMSA
Ceny na Integral MO-300 INSSD512GMSA |
---|---|---|---|---|
Integral MO-300 INSSD128GMSA 128 GB | od 104 zł | 1 oferta | ||
Integral MO-300 INSSD256GMSA 256 GB | od 277 zł | 1 oferta | ||
Integral MO-300 INSSD512GMSA 512 GB | od 414 zł | 1 oferta | ||
Integral MO-300 INSSD1TMSA 1.02 TB | od 398 zł | 1 oferta |
Polecamy