SSD Integral M.2 SATA 2280 INSSD256GM280 256 GB
Integral INSSD256GM280 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Integral 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Integral.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Integral M.2 SATA 2280 INSSD256GM280
Ceny na Integral M.2 SATA 2280 INSSD256GM280 |
---|---|---|---|---|
Integral M.2 SATA 2280 INSSD128GM280 128 GB | od 97 zł | 1 oferta | ||
Integral M.2 SATA 2280 INSSD256GM280 256 GB | od 89 zł | 1 oferta | ||
Integral M.2 SATA 2280 INSSD480GM280 480 GB | od 217 zł | 1 oferta | ||
Integral M.2 SATA 2280 INSSD512GM280 512 GB | od 225 zł | 1 oferta | ||
Integral M.2 SATA 2280 INSSD1TM280 1 TB | od 721 zł | 1 oferta | ||
Integral M.2 SATA 2280 INSSD2TM280 2 TB | od 606 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →