Pendrive Integral Courier FIPS 197 Encrypted USB 3.0 64 GB (INFD64GCOU3.0-197)
Zdjęcia 3 |
Integral Courier FIPS 197 Encrypted USB 3.0 64Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Integral 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Integral.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Integral Courier FIPS 197 Encrypted USB 3.0
Ceny na Integral Courier FIPS 197 Encrypted USB 3.0 |
---|---|---|---|---|
Integral Courier FIPS 197 Encrypted USB 3.0 8 GB | od 113 zł | 1 oferta | ||
Integral Courier FIPS 197 Encrypted USB 3.0 16 GB | od 158 zł | 1 oferta | ||
Integral Courier FIPS 197 Encrypted USB 3.0 32 GB | od 233 zł | 1 oferta | ||
Integral Courier FIPS 197 Encrypted USB 3.0 64 GB | od 385 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →