Rower Indiana Storica 130 1B 28 2023 frame 19
Zdjęcia 26 |
Indiana Storica 130 1B 28 2023 frame 19 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Indiana 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Indiana.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Indiana Storica 130 1B 28 2023 frame 19
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower miejski INDIANA Storica 130 1B 28 cali męski Kremowy | 1 300 zł |
Rower miejski INDIANA Storica 130 1B 28 cali męski Kremowy 22ME15S | 1 200 zł |
Rower miejski INDIANA Storica 130 1B 28 cali damski Czarny | 1 300 zł |
Rower miejski INDIANA Storica 130 1B 28 cali damski Brązowy | 1 300 zł |
pokaż 20 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →