Suszarka Imetec Bellissima P6 4400 (11806)
Zdjęcia 9 |
Imetec Bellissima P6 4400 |
|
Suszarka posiada funkcję pamięci, która pozwala na zapisanie ostatniego ustawienia.
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Imetec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Imetec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Imetec Bellissima P6 4400
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Imetec Bellissima My Pro Hydra Sonic suszarka do włosów z wydajnym cyfrowy | 1 221 zł |
Bellissima My Pro Hydra Sonic P6 4400 bardzo skuteczna suszarka z jonizacj | 1 232 zł |
Bellissima My Pro Hydra Sonic P6 4400 Bardzo Skuteczna Suszarka Z Jonizacj | 1 426 zł |
Suszarka do włosów Bellissima MY PRO 11806 Hydra Sonic P6 4400 Czarny | 1 268 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →