Suszarka Imetec Bellissima P5 3800 (11665)
Zdjęcia 3 |
Imetec Bellissima P5 3800 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Imetec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Imetec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Imetec Bellissima P5 3800
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Imetec 11665 P5 3800 suszarka do włosów moc 2300 W czarny/różowy | 382 zł |
Bellissima My Pro Ceramic P5 3800 suszarka do włosów P5 3800 1 szt. | 315 zł |
Bellissima 11665 P5 3800 Hair Dryer Złocisty BEL-011665 | 212 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →